درباره ما

شرکت کیمیای صنعت آرا در سال ۱۳۸۳ و با هدف تولید تجهیزات، ارائه خدمات آزمایشگاهی و فروش دستگاههای آنالیز حرارتی تاسیس گردید.

این شرکت با داشتن نمایندگی شرکتهای مطرح اروپایی که در سطح بین المللی از اعتبار بالایی برخوردار بوده و در حوزه فعالیت خود ممتاز میباشند(شرکتهای معروفی نظیر NETZSCH و HESSE)، امکان ارائه دستگاههای برتر در حوزه آنالیز حرارتی را داشته و با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه، با توان بالا در بخش سرویس و خدمات پس از فروش محصولات نیز، حضور شایسته ای در کنار مشتریان خود دارد.

ارائه خدمات و فروش تجهیزات شرکتهای مذکور تنها فعالیت این شرکت نبوده و بسته به درخواست مشتریان گرامی، نسبت به طراحی و ساخت تجهیزات و دستگاههای مورد نیاز و یا انجام تعمیرات موردی و یا عقد قرارداد جهت سرویس دوره ای تجهیزات متنوع آزمایشگاهی، در مراکز تحقیقاتی، شرکتها، کارخانجات و دانشگاهها و پژوهشگاههای کشور اقدام نموده و خوشبختانه با ارائه خدمتی در خور، خود را به عنوان تکیه گاهی مطمئن برای این مراکز مطرح کرده است.

خدمات شرکت کیمیای صنعت آرا

ارائه خدمات مشاوره ای فنی و مهندسی
برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در داخل کشور و صدور گواهینامه
برگزاری سمینارها در زمینه آنالیز حرارتی و کنگره های علمی – تخصصی و فنی
تعمیر و بازسازی تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی
خدمات پس از فروش (دوره گارانتی) و امکان خدمت رسانی از طریق تلفنی و حضوری
کالیبراسیون ، سرویس و بروزرسانی سالیانه دستگاه ها
-آموزش دستگاه ها و روش استفاده از آن:

به منظور استفاده ی آسان و با ایمنی بسیار بالای سیستم، آموزش های لازم هنگام نصب به پرسنل داده می شوند تا بتواند به راحتی و با کیفیت بالا از سیستم استفاده کنند.

در صورت نیاز به مشاوره بعد از نصب سیستم و یا آموزش ، مشتریان محترم می توانند با کارشناسان تماس برقرار کنند و از مشاوره تلفنی و در صورت نیاز حضوری در محل استفاده نمایند.

شرکت کیمیای صنعت آرا

تنها نماینده Netzsch در ایران