خانه | درباره ما

NETZSCH
NETZSCH Logo

دقت همان چیزی است که برای ما اهمیت دارد

اکتشاف فضا ، استفاده از سلول های سوختی و یا اتومبیل های هیدروژنی.
قبل هر پیشرفت فنی و یا نوآوری ،الزاما آزمونها، تجزیه و تحلیل بسیاری صورت خواهد پذیرفت. تنها در این صورت است که می توان از محصولات کاربردی تولید شده ، به تکنولوژی پیچیده ای و نوآوری دست یافت.
شرکت Netzsch، بعنوان یکی از تولید کنندگان مطرح دستگاه های آنالیتیک و بزرگترین آزمایشگاه آنالیز حرارتی در اروپا خاصی در این مقوله دارد.
تجهیزات آنالیتیک شرکت نچ بمنظور تحقیق، کنترل کیفیت در بخش پلیمرها، سرامیکها، آلیاژهای فلزی، صنایع دارویی، بهداشتی و آرایشی، صنایع غذای و صنایع شیمیایی، مواد معدنی و ساختمانی بکار گرفته می شوند.


آنچه که ما ارائه می دهیم:

​​​​​​​دقت و درستی

نتیجه آزمون بسیار مهم است. چه در تحقیق، چه نظارت بر فرآیند یا کنترل کیفیت، نتایج اندازه گیری برای تصمیم گیری های اساسی و گسترده استفاده می شود. هدف ما ارائه یک ابزار تجزیه و تحلیل است که نتایج دقیق و قابل اعتمادی را ارائه می دهد.

قابلیت اطمینان
کیفیت - ساخت آلمان. طراحی محنصر بفرد بمنظور بالا بردن قابلیت اطمینان و نتایج قابل اعتماد. بنابراین از قطعات با کیفیت و بادوام استفاده می شود که به دقت آزمایش شده اند و تحت شعار "کیفیت بر کمیت"،  راه حل هایی ارائه  می شوند که کمترین درصد خطا با بالاترین درجه اطمینان را به ارمغان بیاورند.

​​​​​​​خدمات مشتری پسند
 تیم فنی متشکل از تکنسین ها و مهندسان متخصص و با تجربه آماده مشاوره به متقاضیان هستند.

آنالیز حرارتی در بالاترین سطح صلاحیت فنی​
شرکت کیمیای صنعت آرا با کادری متخصص و مجرب بعنوان تنها نماینده انحصاری شرکت نچ در ایران عهده دار کلیه خدمات پس از فروش از قبیل کالیبراسیون و سرویس ادواری تجهیزات این شرکت در حوزه خلیج فارس می باشد.
بیش از 20 سال است که شرکت کیمیای صنعت آرا در حال طراحی، تولید و نوسازی سیستم های آزمایشگاهی مبتنی بر کنترل و پردازش بواسطه نرم افزار بمنظور آزمایش مواد بوده است. در زمینه سیستمهای آنالیز حرارتی به مانند گرماسنجی روبشی تفاضلی، ترموگراویمتر، آنالیز حرارتی همزمان و دیلاتومتری، سیستمهای اندازه گیری هدایت حرارتی و یا مقاومت حرارتی، و میکروسکوپ های گرمایشی تخصص خاصی داریم.​​​​​​​​​​​​​​