خـانه | دربـاره ما

​​​​​​​دقت و درستی
نتیجه آزمون بسیار مهم است. چه در تحقیق، چه نظارت بر فرآیند یا کنترل کیفیت، نتایج اندازه گیری برای تصمیم گیری های اساسی و گسترده استفاده می شود. هدف ما ارائه یک ابزار تجزیه و تحلیل است که نتایج دقیق و قابل اعتمادی را ارائه می دهد.

قابلیت اطمینان
کیفیت - ساخت آلمان. طراحی محنصر بفرد بمنظور بالا بردن قابلیت اطمینان و نتایج قابل اعتماد. بنابراین از قطعات با کیفیت و بادوام استفاده می شود که به دقت آزمایش شده اند و تحت شعار "کیفیت بر کمیت"،  راه حل هایی ارائه  می شوند که کمترین درصد خطا با بالاترین درجه اطمینان را به ارمغان بیاورند.

​​​​​​​خدمات مشتری پسند
 تیم فنی متشکل از تکنسین ها و مهندسان متخصص و با تجربه آماده مشاوره به متقاضیان هستند.

آنچه که ما ارائه می دهیم

آنچه که ما ارائه می دهیم

دقت همان چیزی است که برای ما اهمیت دارد

آنالیز حرارتی در بالاترین سطح صلاحیت فنی​

اکتشاف فضا ، استفاده از سلول های سوختی و یا اتومبیل های هیدروژنی.
قبل هر پیشرفت فنی و یا نوآوری ،الزاما آزمونها، تجزیه و تحلیل بسیاری صورت خواهد پذیرفت. تنها در این صورت است که می توان از محصولات کاربردی تولید شده ، به تکنولوژی پیچیده ای و نوآوری دست یافت.
شرکت Netzsch، بعنوان یکی از تولید کنندگان مطرح دستگاه های آنالیتیک و بزرگترین آزمایشگاه آنالیز حرارتی در اروپا خاصی در این مقوله دارد.
تجهیزات آنالیتیک شرکت نچ بمنظور تحقیق، کنترل کیفیت در بخش پلیمرها، سرامیکها، آلیاژهای فلزی، صنایع دارویی، بهداشتی و آرایشی، صنایع غذای و صنایع شیمیایی، مواد معدنی و ساختمانی بکار گرفته می شوند.


شرکت کیمیای صنعت آرا با کادری متخصص و مجرب بعنوان تنها نماینده انحصاری شرکت نچ در ایران عهده دار کلیه خدمات پس از فروش از قبیل کالیبراسیون و سرویس ادواری تجهیزات این شرکت در حوزه خلیج فارس می باشد.
بیش از 20 سال است که شرکت کیمیای صنعت آرا در حال طراحی، تولید و نوسازی سیستم های آزمایشگاهی مبتنی بر کنترل و پردازش بواسطه نرم افزار بمنظور آزمایش مواد بوده است. در زمینه سیستمهای آنالیز حرارتی به مانند گرماسنجی روبشی تفاضلی، ترموگراویمتر، آنالیز حرارتی همزمان و دیلاتومتری، سیستمهای اندازه گیری هدایت حرارتی و یا مقاومت حرارتی، و میکروسکوپ های گرمایشی تخصص خاصی داریم.​​​​​​​​​​​​​​