جـدول آنالیـز حـرارتی

خانـه | جـدول آنالیـز حـرارتی

واحد

​​ویژگی

​​◦C یا  µV

اختلاف دما

متد آنالیز حرارتی​​​​​​

W  یا J/S

​آنتالپی

µg

​Thermomechanical Analysis

آنالیز ترمومکانیکال

µm

​Dynamic Mechanical Analysis

آنالیز دینامیک مکانیکی

Pa = N/m2
W/mK

انتقال حرارت

جرم

​​طول

قابلیت ارتجاعی

Thermal Conductivity

هدایت حرارتی

W/mK

انتقال حرارت

Thermal Conductivity

هدایت حرارتی

آنالیز حرارتی

به مجموعه ای از تکنیک‌ها که در آن خواص نمونه در حین افزایش و یا کاهش دما در یک اتمسفر مشخص سنجیده می شود آنالیز حرارتی یا آنالیز گرمایی گفته می شود.

آنالیز حرارتی برای طیف گسترده ای از صنایع بمانند صنایع پلیمری، کامپوزیتی، داروسازی، مواد غذایی، نفتی، مواد شیمیایی معدنی و آلی و بسیاری دیگر دارای اهمیت بالای می باشد. این تکنیک ها معمولاً جریان گرما، کاهش وزن، تغییر ابعاد یا خواص مکانیکی را به عنوان تابعی از دما اندازه گیری می کنند. خواص قابل رهگیری توسط تکنیک های آنالیز حرارتی عبارتند از ذوب، تبلور، انتقال شیشه ای، اکسیداسیون، تجزیه، تبخیر، ضریب انبساط حرارتی، و مدول ها می باشد.​​​​​​​

NETZSCH

تکنولوژی بکارگرفته شده در فرایند طراحی و تولید دستگاه های آنالیز حرارتی مواد، شرکت NETZSCH را به یک رهبر جهانی تبدیل کرده است. این شرکت راه حل های کاملی برای تقریباً هر ماده ای از طریق آنالیز حرارتی، کالری سنجی، و تعیین خواص ترموفیزیکی، و همچنین آزمایش رئولوژی و آتش ارائه می نماید.

​​​​​​​روشهای آنالیز حرارتی

از متدهای قابل ارائه توسط شرکت NETZSCH می توان به گرماسنج روبشی تفاضلی DSC، آنالیز حرارتی تفاضلی DTA، توزین حرارتی TGA، آنالیز حرارتی همزمان TG-DSC / TG-DTA،  دیلاتومتری DIL، ترمو مکانیکال آنالیزرTMA، آنالیز حرارتی دینامک مکانیکی DMTA اشاره کرد

​​​​​​​شصت سال تجربه کاربردی، طیف گسترده‌ای از محصولات پیشرفته و خدمات جامع این امکان می‌دهد که راه‌حل‌هایی ارائه شده فراتر از نیاز مشتریان خود باشد.
بیش از 3700 کارمند در 58 کشور و یک شبکه فروش و خدمات در سراسر جهان نزدیکی مشتری و خدمات شایسته را تضمین می کنند.
در کشور عزیزمان، شرکت کیمیای صنعت آرا از بدو تاسیس بصورت انحصاری عهده دار کلیه خدمات پس از فروش محصولات آنالیز حرارتی شرکت NETZSCH می باشد.
این شرکت پس از سپری کردن دوره های فوق تخصصی آنالیز حرارتی در شرکت NETZSCH موفق به اخذ گواهینامه مدیریت فروش، مجوز کالیبراسیون، سرویس و تعمیرات کلیه محصولات برای حوزه خلیج فارس می باشد.  ​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش